Radar-team rent Sittardse Rosa-Run
Tolkie
Readspeaker
We willen dat iedereen onze website prettig kan gebruiken. Daarom bieden we twee tools aan waarmee je onze website kunt laten voorlezen, vertalen en aanpassen aan jouw voorkeuren. Heb je een voorkeur of loop je ergens tegenaan? Laat het ons weten via e-mail.
Op Paasmaandag 1 april nam ons Radar-team deel aan de Rosa-Run in Sittard. Het was een geweldig leuke dag!
Met trots kunnen we zeggen dat de toppers van ons team deze estafettemarathon succesvol hebben voltooid en met een grote glimlach samen de finish hebben bereikt! De Rosa-Run is een hardloopwedstrijd waaraan iedereen kan meedoen. Het maakt niet uit of je een geoefend hardloper bent of niet. Het gaat erom dat je als team samen een mooie sportieve prestatie neerzet, en heel veel plezier hebt daarbij. Iedereen doet mee op zijn eigen manier.
Tijdens de Rosa-Run is er geld ingezameld voor Stichting Bijzonder in Beweging. Zij verzorgen in Limburg sport- en beweegactiviteiten voor mensen met een verstandelijke beperking.
We zijn hartstikke trots op ons team, en felicteren hen van harte!