Over het Cliëntenweb
Tolkie
Readspeaker
We willen dat iedereen onze website prettig kan gebruiken. Daarom bieden we twee tools aan waarmee je onze website kunt laten voorlezen, vertalen en aanpassen aan jouw voorkeuren. Heb je een voorkeur of loop je ergens tegenaan? Laat het ons weten via e-mail.
Wij zijn het Cliëntenweb.
Een mooie website maken door en voor cliënten. Daar draait het om bij AC cliëntenweb!
Wil je weten wie er allemaal bij Cliëntenweb werkt?
Hieronder stellen we ons voor...
Mijn naam is Robert Van Deyl en kom uit Maastricht en ik woon ook in Maastricht.
Muziek is mijn grote hobby. Ik hou van alle soorten muziek behalve Duitse schlagers en het levenslied.
Ik kijk soms films, comedy, actie, drama en misdaad. Meestal oude films en soms ook wat moderner.
Oude series van vroeger en documentaires.
Ik bezoek graag kringloop winkels en rommelmarkten.
Ik werk twee dagen voor het Cliëntenweb en een dag bij het Glaashoes.
Mijn werkzaamheden bij het Cliëntenweb zijn foto’s bewerken, interviews, muziek maken via de computer voor een film of diavoorstelling en met z’n allen ideetjes bedenken.
Mijn lievelingseten is chili con carne, nasi, koude schotel en gerechten met wokgroente.
Ik ben Mariska Snel en ik ben 46 jaar. Ik woon in Maastricht.
Ik woon zelfstandig binnen Radar, heb een eigen appartement en heb 1 keer in de week begeleiding.
Mijn hobby’s zijn films en series kijken, 3d kaarten maken, de sims 4 spelen op de computer, diamond painting en ik ga soms kienen.
Ik hou van verschillende soorten muziek zoals hardcore, Angelina, hip hop, Celine Dion en Madonna. En ik ben superfan van flikken Maastricht.
Ik heb een kat met de naam Angel. Hij is mijn liefde en toeverlaat.
En ik heb een hele lieve vriend, Dave en hij woont in Kerkrade. Wij hebben een relatie van 13 jaar en ik ben erg gelukkig met hem.
Ik werk op dinsdag, donderdag en vrijdag bij de Athos.
Op maandag en woensdag werk ik bij het Cliëntenweb. Hier doe ik interviews, brieven eenvoudiger maken en nog veel meer...
Ik ben Elke Slangen en zit vanaf het begin bij het Cliëntenweb. Het leek me gewoon al leuk. Ik ben veel met video's en digitaal tekenen bezig in mijn vrije tijd.
Bij het Cliëntenweb doe ik veel aan video bewerking. Ook doe ik animaties maken. Foto's kan ik ook maken en bewerken. En ik beoordeel verslagen van anderen.
Mijn naam is Erwin Hoenjet.
Ik ben geboren in Berg en Terblijt, waar ik ook de lagere school doorlopen heb. Daarna heb ik in Maastricht op het Sint Maartenscollege gezeten. In 1984 heb ik daar het diploma gymA gehaald. Vervolgens heb ik een aantal jaren rechten, economie en bedrijfskunde gestudeerd. Op het moment werk ik al weer een tijdje bij het Radar Cliëntenweb. Ik werk daar veel met de computer, zoals het samenvatten van verslagen, wetten en artikelen en het uitwerken van interviews. Dit doe ik twee dagen per week met veel plezier.
Ik ben Julian Savelberg. Ik ben 26 jaar en ik ben geboren in Rotterdam.
Mijn hobby’s zijn series kijken en muziek luisteren. Drummen, naar concerten gaan, met vrienden afspreken en voetbal kijken. Ik ben zelf groot Feyenoord supporter.
Ik werk nu bij de kantine van Maasdomein. Ik doe daar veel verschillende dingen.
En ik werk bij het Cliëntenweb. Ik interview mensen. Dat vind ik erg leuk om te doen.
Verder help ik met interviews voorbereiden en met wat andere dingen op de computer.
En ik monteer video's. Dat vind ik erg moeilijk om te doen, maar ik wil het wel graag leren.
Het bevalt mij erg goed hier. Ik hoop dat ik mij hier nog verder kan blijven ontwikkelen.
Een van mijn dromen is om later journalist te worden en ik hoop daarin hier veel te gaan leren!
Ik ben Jennifer Jamin. Ik woon in Wittevrouwenveld in Maastricht. Ik ben geboren in 1987.
Mijn hobby's zijn schilderen en animaties maken. Ik doe ook graag aan sport.
Ik werk op AC Gentiaan. Ik zit ook bij Ut Glaashoes en Cliëntenweb.
Ik ben het meeste actief met animaties maken en illustreren. Ik werk met verschillende programma's.
Ik ben Danny Sprey.
Ik woon samen met Nancy.
We zijn in 2022 in de kantine van Heugem getrouwd.
Mijn hobby's zijn voetballen, fietsen, wandelen en muziek.
Ik schrijf alle muziek via Spotify in een schrift.
Ik ben ook naar de Mont Ventoux geweest. Een keer met Radar en 2 keer met Maasveld.
Mijn favoriete land is Frankrijk.
Ik werk bij Maasveld van Koraal in het magazijn, Koraal Media en bij Clientenweb.
Ik maak afbeeldingen en muziek. Ook schrijf ik verhalen en bewerk video's.
Ik ben Maikel Verbert.
Vanaf november 2021 woon ik in Maastricht.
Mijn hobby's zijn: wielrennen, karten, achter mijn pc zitten werken om een film te maken en met de scooter toeren door Limburg.
Ik werk bij Cliëntenweb en de Groene Loper.
Bij het Cliëntenweb maak ik puzzels en moppen voor op de website en bewerk ik video's.
Mijn naam is Diana Mullenders.
Ik werk bij Cliëntenweb en ik zet films van Pathe op de website. Mensen en kinderen kunnen dan zien welke films er draaien. Op Cliëntenweb daar kan je zien welke films er nu draaien en welke binnenkort komen. Op Cliëntenweb werk ik vaak in Photoshop. Ik bewerk dan foto's voor op Cliëntenweb. Ook zet ik berichten op de website.
Ik werk ook nog in de kantine van Maasdomein, het hoofdkantoor van Radar.
In mijn vrije tijd vind ik het leuk om te bakken, films kijken, shoppen, kletsen en te wandelen in de natuur. En ik ga graag op vakantie!
Ik ben Angelique Sijen en ik ben geboren in 1981.
Ik werk op maandag bij Cliëntenweb.
Daar werk ik graag mee met interviews, meedenken, meebeslissen voor het belang van cliënten.
Ook help ik met teksten voor robot Ivy.
Ik werk ook nog in de Kantine in Maasdomein en bij kinderopvang Noach. Daar help ik met de voorbereiding en groente snijden, afwassen, afdrogen en met de kinderen bezig zijn.
Mijn hobby’s zijn lezen, muziek luisteren, jeu de boulen, zwemmen, fietsen en afspreken met vriendinnen, familie bezoeken, spelletjes op de iPad.
Ik ben grote fan van GTST.
Mijn familie is ook van belang. Ik ga graag naar pap en Irena naar Polen toe.
Ik heb een Vriend Mathijs.
Ik ga graag naar de vriendenkring als ik kan en naar de muziek- en dansmiddag.
Ik ben Alicia Terlinde ik ben 32 jaar.
Ik heb ook wel de bijnaam kippetje of keys zoals Alicia keys.
De bijnaam kippetje heb ik gekregen omdat ik zoveel praat. Dan moeten ze soms zeggen dat ik wel weer aan het werk moet.
Ik ben een hele gezellige meid (dat vinden mijn vriendinnen namelijk) waar je goed mee kunt lachen en soms ben ik gewoon wat gek.
Ik werk ook in de kantine van AC Maasdomein en bij Cliëntenweb.
Ik woon in de woonvorm in Heugem.
Mijn hobby’s zijn dansen, tekenen, muziek luisteren, koken, fotograferen en foto’s bewerken.
Ik heb een hond haar naam is Noa 2 jaar oud.
Ik heb epilepsie. Dat is voor veel mensen moeilijk omdat je het niet kan zien aan de buitenkant.
Hallo Ik ben Roy Boumans ik ben 34 jaar.
Ik heb op de scholen gezeten: Maria Virgo school 1995 tot 2000 later SBO de Sprong in 2000.
Verder zijn mijn hobby’s: muziek, computer onder andere deze stukjes en verhalen schrijven op Word of Pages.
De sporten waar ik van houd zijn: wielrennen, Olympische spelen, EK en WK Voetbal. Van mijn ouders mee gekregen. Amstel Gold Race, Ridderronde ga ik ieder jaar naar kijken.
De Tour etappe van Frankrijk naar Valkenburg heb ik meegemaakt in Juli 2006. Wel in de hitte maar ik had er wat voor over, daar ben je ook tenminste een wielerfanaat voor.
Ook darten vind ik leuk, ik heb de troostprijs gewonnen met het dart toernooi op school, en was tweede geworden in de troostfinale.
Dit hadden de leerlingen van me nooit gedacht en de leerkrachten.
Ik heb al een verhaal getypt van mijn hobby’s, dit is de kleine versie voor me kort voor te stellen aan jullie.
Mijn naam is Leon Moonen.
Sinds februari 2022 woon ik in woonvorm Meerssen. Het bevalt mij hier uitstekend.
Ik ben nu gepensioneerd en ga op vrijdag naar Valkenburg, waar ik de kippen eten geef en de eieren opraap (als deze er zijn) bij Kasteel Oost.
Mijn hobby's zijn: foto's maken van de uitstapjes die we met Radar maken. Deze komen dan op het Cliëntenweb te staan.
Verder ben ik geïnteresseerd in oorlogsverhalen en in het weer.
Groeten Van Leon
Hallo allemaal, mijn naam is Wendy Hoen en ik ben de nieuwe aanwinst bij Cliëntenweb. Ik heb inmiddels een tijdje meegelopen om te kijken of het werk bij mij past, en ik merkte al snel dat ik het erg leuk vind om achter de computer berichten te schrijven en te verwerken. Dat heb ik vroeger al geleerd, en Nederlands was altijd één van mijn sterkste vakken.
Ik heb een aantal fijne bekenden en vrienden om me heen. Mijn ouders zijn helaas in 2010 en 2016 overleden. Ik ben enig kind, maar ik kom uit een grote familie: de Hoentjes.
Ik woon nu al 8 à 9 jaar aan de Wilhelminasingel in een woonvorm waar we half zelfstandig wonen. We hebben onze eigen woning met alles erop en eraan, maar we mogen niet samenwonen. We krijgen begeleiding richting zelfstandig wonen. Ik heb al eerder op mezelf gewoond, dus ik weet er al veel van. Ik heb veel interesses en ben graag creatief bezig. Mijn hobby’s zijn onder andere: Sleutelhangers maken, armbandjes maken, berichten schrijven op de computer, zwemmen, reizen en op vakantie gaan, met Radar Vrije Tijd op stap, rommelmarkten bezoeken, genieten van aankopen, Flikken kijken en films verzamelen, Disney-, muziek- en actiefilms sparen, wandelen, ekker koken en genieten van eten.
Ik ben eigenwijs, slim, een doorzetter en nieuwsgierig.
Mijn motto is: Leef en geniet.
Lijkt het je leuk om bij Cliëntenweb te werken?
Samen werken wij aan een mooie, leuke en begrijpelijke website.
Help jij mee aan ons succes?
Geef je dan op bij het cliëntenweb!