Overslaan en naar de inhoud gaan

Secundair menu cliëntenweb

  • Cliëntenweb
  • Website Radar
Home
  • Dit zijn wij
  • Nieuws over ...
    • Vrije tijd
    • Werken
    • Leren
    • Wonen
    • Verkiezingen
  • Cliëntenraad
  • Documenten
  • Vertrouwenspersoon
Menu

Hoofdnavigatie cliëntenweb

  • Dit zijn wij
  • Nieuws over ...
    • Vrije tijd
    • Werken
    • Leren
    • Wonen
    • Verkiezingen
  • Cliëntenraad
  • Documenten
  • Vertrouwenspersoon

Secundair menu cliëntenweb

  • Cliëntenweb
  • Website Radar

Een dagje Walibi

Kruimelpad

  1. Home
  2. Het Cliëntenweb
  3. Nieuws cliëntenweb

Tolkie

Readspeaker

Luister Luister met webReader

We willen dat iedereen onze website prettig kan gebruiken. Daarom bieden we twee tools aan waarmee je onze website kunt laten voorlezen, vertalen en aanpassen aan jouw voorkeuren. Heb je een voorkeur of loop je ergens tegenaan? Laat het ons weten via e-mail.

31 augustus 2023

Diana is met Radar Vrije Tijd naar Walibi gegaan. Zij vertelt heel graag hoe ze deze dag heeft beleefd.

Op 19 augustus ben ik vroeg opgestaan. Na mijn ontbijt nam ik de bus naar Wilhelminasingel. Daar heb ik overgestapt op de bus die naar de Geusselt gaat. We moesten eventjes wachten voor de grote bus naar Walibi België.

Toen we in Walibi België waren aangekomen moesten we wachten voor de kaartjes. Uiteindelijk konden we het park in. Het was aan het regenen. De Weerwolf was de eerste attractie waar ik ben ingegaan. Dat is een houten achtbaan die heel snel gaat. Daarna hebben we onze broodjes en drinken gehad die we hadden meegebracht van thuis.

Het was een beetje nat maar na een kwartier scheen de zon weer. Het was broeierig warm.

Ik ben daarna in het paleis van de geest gegaan. Het lijkt op de Villa Volta van Efteling. Ik ben ook in de “los Banditos” geweest. Dat is een 4D film. Je ziet de film in 3D en de stoelen bewegen ook volgens de film. Daarna ben ik in de Challenge of Toutankhamon gegaan. Hier moet je vanuit een karretje schieten met laserpistooltjes op mummies.

Het was vervolgens tijd voor frietjes met een broodje Mexicano!

We gingen kijken in de winkels en ik heb een ijskastmagneet en een t-shirt van Walibi gekocht.

Bij de uitgang kregen we allemaal nogmaals iets te drinken.

We waren teruggekomen in Maastricht. Ik moest wachten op de bus dus heb ik even een softijsje gehaald bij de McDonalds. Het softijsje was lekker en was op voordat mijn bus aankwam.

Het was een hele leuke dag en het was gezellig.

Tekst en Fotobewerking Diana Mullenders
footer-overlay-1 footer-overlay-1

Hoofdnavigatie cliëntenweb

  • Dit zijn wij
  • Nieuws over ...
  • Cliëntenraad
  • Documenten
  • Vertrouwenspersoon

Secundair menu cliëntenweb

  • Cliëntenweb
  • Website Radar
radar_icon
  • Facebook
  • LinkedIn
  • LinkedIn
  • Youtube
  • Youtube
logos/hkz